Saszetki dla kotów Pro Plan NutriSavour

0

Nowa jakość w daniach na jeden raz.

Dania na jeden raz dla kotów – czyli saszetki lub małe puszki do 100g, to chyba najbardziej zróżnicowany asortyment pokarmów w sklepie zoologicznym. Takiej różnorodności wymyślnych smaków próżnoby szukać gdzie indziej. Jednakże wciąż niewiele jest produktów funkcjonalnych – które biorą pod uwagę potrzeby specjalne naszego kota: okres wzrostu, delikatny przewód pokarmowy czy ochronę przed wtórnymi skutkami zabiegu sterylizacj/i/kastracji. Na tym polu pojawił się nowy produkt – saszetki dla kotów PRO PLAN, o potwierdzonej skuteczności klinicznej.

- reklama -

Dania na jeden raz w formie małych puszek dla kotów pojawiły się w latach 70’tych w Stanach Zjednoczonych Ameryki, ponad pół wieku od wprowadzenia na rynek pierwszych karm mokrych w puszkach dla zwierząt domowych. Od samego początku przekonywały one właściciela kota o tym, że są one w stanie sprostać możliwości urozmaicenia diety wykwintnego smakosza jakim jest kot. I jest to prawda, kot potrzebuje rozmaitości w diecie. Co więcej wynika to z jego naturalnego instynktu i skłonności do próbowania nowości. Mnogość możliwości – form, smaków i stopnia wilgotności, jest podstawowym elementem zróżnicowania tej kategorii produktów. Warto podkreślić właścicielowi, że sama nazwa „danie na jeden raz” oznacza, że jest to pojedyncza porcja pokarmu, którą dla pełnej racji dziennej należy zwielokrotnić lub uzupełnić pokarmem suchym o 3-krotnie większej koncentracji. Często właścicielowi umyka fakt, iż przeciętny kot powinien zjeść takich saszetek ok.3-4 dziennie lub 3/4 filiżanki suchego pokarmu.

 

Saszetki PRO PLAN NutriSavour to nowa oferta wilgotnych karm dla kotów, która łączy wyjątkowe żywienie, jakiego oczekuje właściciel oraz bogate w białko delikatne kawałki w wykwintnym sosie, które pokocha każdy kot. Wreszcie nie trzeba wybierać pomiędzy funkcjonalnością oraz wyjątkowym żywieniem, a wykwintnym smakiem godnym kociego smakosza. Saszetki PRO PLAN NutriSavour zawierają 78% wilgoci, co oznacza aż 22% suchej masy. Są bogate w białko (ok. 13%) z umiarkowanym poziomem tłuszczu (3-4%), co pozwala na optymalne zagęszczenie składników odżywczych. Dzięki temu są nawet dwukrotnie bardziej odżywcze, niż niektóre inne produkty tego typu na rynku. W połączeniu z teksturą w formie mięsistych kawałków w zawiesistym sosie, gwarantuje to akceptację podanej kotu porcji. Zbilansowanie i równowaga składników mineralnych zapewnia optymalne proporcje składników odżywczych wspierające zdrowe funkcjonowanie organizmu kota w zależności od jego potrzeb. W saszetkach dla kota PRO PLAN NutriSavour udaje się osiągnąć optymalną równowagę: łącząc wykwintny smak z wyjątkowym odżywieniem w pełnoporcjowej karmie mokrej. Jest to zbilansowany pokarm dla kociąt do 12 miesiąca życia.

PRO PLAN NutriSavour Junior z indykiem w sosie to karma pełnoporcjowa dla kociąt w okresie odsadzenia i wzrostu. Może być podawana już od 4 tygodnia życia do ukończenia wzrostu – przeciętnie 12 miesięcy. Karma zapewnia prawidłowy rozwój organizmu i mięśni kota poprzez dostarczenie ok. 50% energii z diety z wysokowartościowego białka, przy jednoczesnej optymalnej podaży składników mineralnych wspierających prawidłowy rozwój układu kostnego. Wzbogacenie karmy w kwas tłuszczowy omega 3 (DHA), zapewnia prawidłowy rozwój układu nerwowego kocięcia od pierwszych dni.

PRO PLAN NutriSavour Delicate z indykiem w sosie to karma pełnoporcjowa dla kotów dorosłych o udowodnionym działaniu wspierającym równowagę przewodu pokarmowego dzięki zawartości odpowiedniego źródła błonnika wspierającego wzrost dobroczynnej mikroflory jelitowej. Karma wspomaga ograniczyć reakcje skórne o pochodzeniu pokarmowym, dzięki wysokiej zawartości długołańcuchowych kwasów tłuszczowych Omega3, które w naturalny sposób ograniczają reakcje zapalne w organizmie. Wysoka przyswajalność produktu (powyżej 90% dla białka), potwierdzona klinicznymi badaniami strawności gwarantuje doskonałe odżywienie organizmu zwierzęcia.

PRO PLAN NutriSavour Sterilised z kurczakiem lub z wołowiną w sosie – karma pełnoporcjowa dla kotów dorosłych o udowodnionym działaniu wspomagającym utrzymanie zdrowia układu moczowego u kotów sterylizowanych. Ponieważ po zabiegu kastracji / sterylizacji następuje spadek zapotrzebowania na energię nawet o 1/5, koty mają tendencję do przybierania na wadze. Dlatego w saszetkach PRO PLAN NutriSavour Sterilised obniżono pobranie energii z tłuszczu (poniżej 40% energii z diety), w stosunku do czerpania energii z białka (powyżej 50%). Działanie takie wsparte odpowiednim poziomem włókna pokarmowego, pomaga utrzymać prawidłową masę ciała co dodatkowo chroni przed wystąpieniem niektórych chorób dróg układu moczowego (FLUTD).

 

 

 
 
 
 
 
 
ul. Długa 10
47-400 Racibórz
tel: 324159666


      ul. Opawska 82      

47-400 Racibórz
tel: 327331151


ul. Przejazdowa 5
47-400 Racibórz
tel: 882761705

 

ul. Słowackiego 59
47-400 Racibórz
tel: 796123723
 

 

 

/artykuł sponsorowany/

 

 

——————————————————————————

Polecamy również:

 

Co kleszcze mogą zrobić Tobie i Twojemu pupilowi?

Żadna szczepionka nie uchroni naszych zwierząt przed wszystkimi przenoszonymi przez nie chorobami.

Kot po kastracji: nie je bez końca!

Po kastracji u kota spada poziom hormonów, a także maleją potrzeby energetyczne związane z włóczeniem się, automatycznie zmniejszają się potrzeby energetyczne. W efekcie kot zaczyna tyć. Jak temu zaradzić?

Czy masz wpływ na to, jak bystre będzie Twoje szczenię?

Każdy nowy właściciel szczenięcia chce zapewnić swojemu pupilowi możliwie jak najlepszy start.

O nowozelandzkich papugach i polskich kolbach ziarnowych

W Alpach Południowych Nowej Zelandii żyje wyjątkowy ptak. Jest to papuga Kea, czyli Nestor notabilis.

Przewaga Omegatrin nad konkurencją

Suplement wpływa bardzo dobrze na kondycję czworonoga.

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here