Mikołajki w Galerii Młyńskiej i na Zamku Piastowskim

2

Na zamku odbył się pierwszy Mikołajkowy Zamkowy Dziecięcy Fitness [FOTORELACJA].

 

- reklama -

W Galerii Młyńskiej odbył się m.in. konkurs Eko-Święta:

I miejsce – Bianka Michniewicz lat 5 z Wojnowic
II miejsce – Gracjan Osypiuk lat 5 z raciborza
III miejsce – Zuzanna Niżborska lat 11 z Raciborza

 

Sporo atrakcji czekało na najmłodszych raciborzan, którzy byli obecni 6 grudnia 2014 r. na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Był Zozol z Mieszka ze słodyczami, przejażdżki bryczką, mikołajkowa zumba, upominki i oczywiście nie mogło zabraknąć Mikołaja, który przyszedł w paradzie elfów i krasnali z Galerii Młyńskiej. W trakcie wydarzenia przez zamkowy dziedziniec przewinęło się około 300 osób.

 

 
 

Na dziedzińcu czekały na wszystkich instruktorki z Akademii Fitnes. Mimo chłodu, na zamku było gorąco. Odbył się tu Pierwszy Mikołajkowy Zamkowy Dziecięcy Fitness, w tym mikołajkowa zumba i przejażdżki. Każdy chętny mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem i Zozolem. Ponadto dzieci otrzymały świąteczny upominek, fundowany przez Zamek Piastowski oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Odbyło się też losowanie nagród dla osób głosujących w konkursie Eko-Święta. Nie zabrakło także świątecznych pierniczków [za zamekpiastowski.pl].

 

publ. /ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. R.P.

    Wymieniliście sponsorór tej imprezy Mikołajkowej. Ale zapomnieliście napisać kim są ci panowie z konym powozem którzy uprzyjemniali dziecią tą zabawę!

  2. Wygląda na to, że ci panowie są tymi, co napisali wcześniejszy komentarz, hahaha.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here