Radny Łukasz Winiarski rezygnuje z mandatu radnego

8

Jeszcze niedawno starał się o stanowisko starosty. Dziś rezygnuje z mandatu.29 grudnia radny powiatowy Łukasz Winiarski złożył rezygnację z mandatu. Swoją decyzję argumentuje między innymi potrzebą wzmocnienia siły opozycji w powiecie. Radnemu nie spodobało się również to, że koalicja w Radzie objęła wszystkie, ważniejsze stanowiska.

Łukasz Winiarski mandat radnego w wyborach zdobył startując z listy RSS Nasze Miasto i Prawo i Sprawiedliwość. Jak mówi, swoją rezygnację złożył po konsultacji z zarządem Stowarzyszenia. Jego miejsce zajmie Teresa Frencel, która ma już doświadczenie w samorządzie.

- reklama -

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

8 KOMENTARZE

 1. Jakbyście tego ładnie nie uzasadniali to i tak jest kolejna porazka, by nie powiedzieć kompromitacja NaMu i całej opozycji.

 2. oki

  to niestety prawda.widac ze start w tych wyborach to nie był odpowiedzialny i przemyslany krok Lukasza

 3. Czekam na list namowców potępiający ten czyn radnego, tak jak było z Rapnickim. Wyborcy obdarzyli go zaufaniem, a on co? Wypiął się i zrezygnował!

 4. Kumam

  Nie dziwię się. Siedzieć w opozycji i patrzeć jak wsioki przejadają diety, nie mogąc nic zrobić… Czasami mądrość polega na tym, by zrobić krok do tyłu…

 5. @Kumam

  W takim razie powinien zabrać ze soba Wacławczyka.

 6. Minął miesiąc z hakiem od wyborów a NaM z PiSem jak dla mnie robią wszystko by pokazać, że moje głosowanie na nich począwszy od wyborów prezydenckich po miejskie na powiatowych skończywszy było błędem. Nie znam sytuacji, w której to nie władza a opozycja w miesiąc zraża do siebie opinię publiczną. Nie jesteście już dla mnie wiarygodni.

 7. Powiedzcie mi NaMowco-PiSowcy-Anty-Betonowcy jak to jest. Jak Kurpis jest naczelnikiem u Nowackiej i Lenka i kandydatem z Razem do powiatu to jest żołnierzem Wojnara i Lenka i BETONEM. A jak przychodzi co do czego to startując w radzie powiatu na wicestarostę nie ma wśród was konkurenta i dostaje 23 głosy Za na 23 radnych w radzie powiatu. Możecie się na coś wreszcie zdecydować, bym ja wasz wyborca nie gubił się w tym wszystkim? Mowa o facecie, który ma w powiecie zrobić porządek z oświatą (czytaj: zamknąć najprawdopodobniej jedną ze szkół), który przyjmował Wystubową do RCK za śp. Wykę, który nadzorował Kwaśnego itp.

 8. ok

  dobrze zrobił, jakby miał nic nie zrobić

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here