Gdzie można ciekawie spędzić sylwestra w regionie?

1

Większość miast zrezygnowała z organizacji hucznych imprez. Jednak niektóre zdecydowały się na zapewnienie atrakcji mieszkańcom.

Racibórz

- reklama -

Raciborskie Centrum Kultury, podobnie jak w latach poprzednich zaprasza mieszkańców na widowisko sylwestrowe "Niech żyje bal". Widowisko, podczas którego usłyszymy przeboje z największych światowych musicali, rozpocznie się o godz. 22.00. W przerwie koncertu nie zabraknie oczywiście toastu z lampką szampana. Bilety w cenie 130 zł (do 10 grudnia), 140 zł (do 30 grudnia), 150 zł (31 grudnia). Posiadacze karty "Senior 60+" mogą liczyć na zniżkę.

 

 

 

Radlin

Miasto Radlin zaprasza do wspólnej zabawy na Plac Radlińskich Olimpijczyków. Impreza rozpocznie się już o godz. 23.00. Wówczas rozpocznie się zabawa taneczna, która potrwa do godziny 1.00. O północy wszyscy uczestnicy zabawy wspólnie powitają nowy rok. Będzie także pokaz sztucznych ogni. Na scenie pojawi się również burmistrz Radlina, która złoży mieszkańcom życzenia.

 

Rydułtowy

Rydułtowskie Centrum Kultury "Feniks" zaprasza na filmowego sylwestra. O godz. 19.30 rozpocznie się tutaj sylwestrowy maraton filmowy. Tego dnia wyświetlone zostaną dwa filmy – "Scenariusz na miłość" oraz "Szefowie wrogowie". O północy przewidziano wspólny toast. Bilety w cenie 45 złotych. W cenie biletu napoje ciepłe oraz napoje chłodzące, a także słodki poczęstunek.

Miasto Rydułtowy zaprasza także do tego, aby noc sylwestrową spędzić na rynku. Pożegnanie starego roku rozpocznie się o godz. 23.00. W programie muzyka mechaniczna oraz pokaz sztucznych ogni. 

 

 

 

Rybnik

W Rybniku podobnie jak w Raciborzu odbędzie się gala sylwestrowa. Na scenie Rybnickiego Centrum Kultury zobaczymy chór, balet oraz Orkiestrę Gliwickiego Teatru Muzycznego pod dyrekcją Przemysława Neumanna. Przed publicznością wystąpią znani i lubiani artyści, tacy jak Małgorzata Długosz, Łukasz Gaj, Marcin Kotarba, Joanna Trafas oraz Krzysztof Korwin Piotrowski. Bilety na Wiedeńską Galę Sylwestrową w Rybniku kosztują od 160 do 180 złotych.

Kuźnia Raciborska

Burmistrz gminy Kuźnia Raciborska zaprasza na wspólne powitanie Nowego Roku. Zabawa rozpocznie się o godz. 23.00 i potrwa do 1.00. Odbędzie się na placu przed pizzerią Nova przy ulicy Arki Bożka 14. Będzie muzyka, grzaniec, barszcz i krokiet.

 

Kędzierzyn-Koźle

Na Placu Wolności przed Starostwem Powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się sylwester "Z gwiazdą pod gwiazdami". Nie zabraknie szalonej, szampańskiej zabawy, tańca i oczywiście gwiazd. W tym roku będą nimi Liber i Natalia Szroeder. Będzie także pokaz sztucznych ogni. Zabawa potrwa do godz. 2.00. Na scenie zobaczymy również Dj Wojtasa.

Miejski Ośrodek Kultury "Chemik" w Kędzierzynie-Koźlu w noc sylwestrową zaprasza na maraton filmowy. Tego wieczoru zostaną tam wyświetlone filmy "Hobbit. Bitwa Pięciu Armii", "Pani z przedszkola", "Więzień labiryntu". Początek o godz. 20.00. Bilety na maraton filmowy kosztują 30 złotych. Każdy, kto kupi bilet dostanie mały popcorn gratis.

 

 

 

 

/p/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here