VIVO wystąpi z koncertem wiosennym w RCK

0

Chór żeński pod kierunkiem Agnieszki Patalong zaprezentuje się w piosence turystycznej i poezji śpiewanej.

19 kwietnia o godz. 18:00 w sali kameralnej Raciborskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 21, wystąpi chór żeński VIVO pod kierunkiem Agnieszki Patalong z koncertem wokalno-instrumentalnym. W repertuarze piosenka turystyczna i poezja śpiewana.

- reklama -

Chór żeński VIVO skupia panie w różnym wieku i o różnej profesji, które łączy ogromna pasja – miłość do śpiewania, chęć poznawania nowych rzeczy, odwaga do podejmowania zmian i porzucania starych przyzwyczajeń. – W repertuarze zespołu znajdują się opracowania polskich pieśni ludowych, ale również utwory w językach obcych: włoskim, francuskim, czy angielskim – wyjaśnia prowadząca Agnieszka Patalong. Chór powstał w Raciborskim Centrum Kultury pod koniec 2010 roku. – To była jakaś wola nieba! – śmieje się prowadząca. – Tak poważnie, to pani dyrektor zależało by przy centrum kultury powstał chór, początkowo miał być młodzieżowy, mieszany, w rezultacie powstał chór żeński. To panie, które kochają śpiewać i są szczęśliwe, że mogą się rozwijać – mówi Agnieszka Patalong.

Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 kwietnia  o godz. 18:00 w sali kameralnej RCK. Paniom będzie akompaniował Dawid Patalong. Bilety w cenie 5 zł. Honorowane sa karty "Senior 60+" oraz "Rodzina+".

 

 

 

/publ.p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here