
Koncerty Mesajah, Farben Lehre, Habakuk i wiele innych atrakcji czeka na uczestników tegorocznych juwenaliów.
Raciborskie Juwenalia zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku święto studentów odbędzie się 20 maja – już teraz warto zakreślić ten termin w swoim kalendarzu. Kto w tym roku pojawi się na scenie Juwenaliowej?
Mesajah, Farben Lehre, Habakuk oraz zespoły, które zwyciężyły Bitwę Kapel 2015, czyli Eleanor Gray oraz De Indigo wystąpią podczas tegorocznych Juwenaliów. Ponadto w ramach tego wydarzenia odbędzie się multum inny atrakcji. – Już teraz zapraszamy wszystkich 20 maja na Zamek Piastowski, z pewnością wydarzenie to zostanie zapamiętane na bardzo długo – mówi Martyna Dziurska, przewodnicząca Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego PWSZ w Raciborzu.
/p/






![Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski w Artistic Show Dance [ZDJĘCIA] Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski Artistic Show Dance](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/zespol-skaza-raciborz.jpg)



![W Raciborzu przybywa zieleni. Wolontariusze posadzili 250 drzew [ZDJĘCIA] W Raciborzu przybywa zieleni. Wolontariusze posadzili 250 drzew](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Raciborscy-Wolontariusze-Arboretum-drzewa.jpg)



![Fani „Władcy Pierścieni” rywalizowali w konkursie na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/biblioteka-druzyna-pierscienia.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki z RCK na sportowym treningu [ZDJĘCIA] [WIDEO] Mali Odkrywcy Sztuki z RCK na sportowym treningu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/mali-odkrywcy-sztuki.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)







