XVI Międzyszkolny Konkurs Humanistyczny

0

Dnia 7 maja 2015 r. szóstoklasiści uczęszczający do raciborskich podstawówek rozwiązywali test, który obejmował wiedzę ogólną z języka polskiego oraz zakres materiału dotyczący I wojny światowej z historii.W Szkole Podstawowej nr 4 odbył się już XVI Międzyszkolny Konkurs Humanistyczny. Dnia 7 maja 2015 r. szóstoklasiści uczęszczający do raciborskich podstawówek rozwiązywali test, który obejmował wiedzę ogólną z języka polskiego oraz zakres materiału dotyczący I wojny światowej z historii. Do zdobycia było 42 punkty. Poziom uczestników był bardzo wysoki i wyrównany, o czym świadczą poniższe wyniki. Uczniowie mieli również możliwość oceny swojej wiedzy i umiejętności, gdyż otrzymali swoje prace do wglądu. W czołówce, zajmując kolejne miejsca, znaleźli się:
I miejsce uzyskując 38 pkt. zajął Krzysztof Nitko z SP 18 przygotowany przez panie: Małgorzatę Rymarowicz-Głąb i Barbarę Wróbel.
II miejsce ex aequo otrzymując 37 pkt. zdobyli Dominika Jasita z SP15 przygotowana przez panią Joannę Morawiec i pana Marka Zimnickiego oraz Tymoteusz Kędzior z SP13 przygotowany przez panie: Zdzisławę Bobyk i Sylwię Maderę.
III miejsce (36 pkt.) zajął Franciszek Żurawiecki z SP18 przygotowany przez panie: Małgorzatę Rymarowicz-Głąb i Barbarę Wróbel.
Przedstawiciele naszej szkoły uplasowali się tuż za podium – Jan Makówka 35 pkt., a Michał Gaj 34 pkt.
Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy!
Organizatorkami konkursu były: Alicja Stoińska i Dorota Michalicka.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here