Prezydent przyznał stypendia sportowe

0

Łącznie prezydent przyznał 24 stypendia sportowe. Najwyższa kwota wsparcia wynosiła 600 zł, najniższa zaś opiewała na sumę 100 zł.

Prezydent Mirosław Lenk przyznał stypendia sportowe na okres III kwartału 2015r. Stypendia przeznaczone mają być m.in. na realizację programu szkolenia i udział w zawodach sportowych. Przyznanie stypendiów uzależnione było od osiągniętych wyników sportowych w krajowym i międzynarodowym współzawodnictwie sportowym. Stypendia przyznano łącznie 24 sportowcom. Najwyższe stypendium wyniosło 600 zł.na miesiąc, natomiast najniższe opiewa na kwotę 100 zł.

- reklama -

 

Najwyższe stypendia otrzymali: Krzysztof Tokarski (pływanie) za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Europy Juniorów (MKS-SMS Victoria Racibórz), Agnieszka Ostrowska (pływanie) reprezentująca barwy KU AZS PWSZ Racibórz za zajęcie pierwszego miejsca w Mistrzostwach Polski Seniorów, Sebastian Jezierzański (zapasy) z LKS Dąb Brzeźnica za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Polski Seniorów, Agnieszka Król (zapasy) z MZK Unia Racibórz za zajęcie pierwszego miejsca w Mistrzostwach Polski Seniorów oraz Arkadiusz Gucik (zapasy) z MZK Unia Racibórz za zajęcie pierwszego miejsca w Mistrzostwach Polski Seniorów.

 

Poniżej link do zarządzenia Prezydenta Miasta Racibórz z wykazem wszystkich wyróżnionych sportowców.

Wykaz nagrodzonych sportowców i przyznanych kwot stypendium.

 

/l/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here