„Improwizacje” – nowa wystawa w RCI od 15 lipca

0

Wystawę malarstwa enkaustycznego autorstwa Bernadety Długosz-Włodarczyk będzie można oglądać w Raciborskim Centrum Informacji.

15 lipca o godz. 18.00 w Raciborskim Centrum Informacji przy ul. Długiej 2 odbędzie się wernisaż wystawy "Improwizacje" autorstwa Bernadety Długosz-Włodarczyk.

- reklama -

 

 

 

 

 

Bernadeta Długosz Włodarczyk pochodzi z Raciborza. Ukończyła Liceum Plastyczne im. Jana Cybisa w Opolu (1976). Absolwentka Studium Nauczycielskiego w Raciborzu – wydz. plastyki (1992) i Uniwersytetu Opolskiego – wydz. Pedagogiczno – Historyczny. Kierunek – Pedagogika ogólna (2002). Wieloletni nauczyciel plastyki w szkołach podstawowych i gimnazjach. Kilka lat prowadziła pracownie plastyczną w RDK. Obecnie na emeryturze. W swym dorobku pedagogicznym ma również prowadzenie warsztatów plastycznych w licznych placówkach kulturalno-oświatowych. Między innymi w RDK, na Uniwersytecie III wieku w Raciborzu, na Zamku Piastowskim w Raciborzu i w Muzeum Ziemi Prudnickiej. Artystka realizuje się twórczo w malarstwie i rysunku. Eksperymentuje z batikiem i enkaustyką oraz technikami mieszanymi. Swoje prace prezentowała na wystawach zbiorowych i indywidualnych.

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here