Praca za granicą? Pomożemy Ci ją znaleźć!

0

Euro Labora specjalizuje się w poszukiwaniu pracy na terenie Austrii oraz Niemiec.

Euro Labora to dynamicznie rozwijająca się firma, założona w 2009 roku w Raciborzu. Naszą specjalnością są profesjonalne rozwiązania HR, selekcja i rekrutacja pracowników. Wierzymy, że naszą  największą wartością i potencjałem są ludzie, dlatego dbamy o naszych współpracowników na każdym etapie działań firmy. Osobom poszukującym zatrudnienia proponujemy oferty pracy zagranicznych pracodawców (Austria i Niemcy) w różnych zawodach. W Austrii króluje branża budowlana: cieśle, murarze, dekarze, elektrycy oraz ślusarze – spawacze; w Niemczech branża metalowa: ślusarze, spawacze i operatorzy maszyn CNC oraz branża logistyczna: operatorzy wózków widłowych, kierowcy i magazynierzy. Nasi pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio u pracodawców zagranicznych, wraz z umową o pracę otrzymują pełen pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne i emerytalno – rentowe). Poszukujemy pracowników wykwalifikowanych, posiadających doświadczenie i umiejętności, dzięki którym zostaną doceniani na europejskim rynku pracy. Zapewniamy im opiekę – jesteśmy z ludźmi w ciągłym kontakcie, pomagając w miarę swoich możliwości i służąc dobrą radą.

- reklama -

 

 

 
Naszym celem jest zapewnienie wykwalifikowanego personelu zagranicznym agencjom pracy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i praktyce w spieramy naszych partnerów w rzetelny i profesjonalny sposób. Nasi konsultanci posiadają niezbędne umiejętności zawodowe i osobiste oraz szeroką wiedzę o europejskim rynku pracy, co pozwala im sprawnie i skutecznie zarządzać zasobami ludzkimi.

Na dzień dzisiejszy jesteśmy średniej wielkości agencją, wciąż się rozwijamy – posiadamy trzy biura w trzech różnych miastach: Racibórz, Gliwice i Głogówek. Mimo zachodzących zmian, wciąż jesteśmy rodzinną firmą prowadzoną przez zaprzyjaźnionych ze sobą ludzi. Atmosfera panująca w naszym środowisku pracy przekłada się na pozytywne relacje
z zatrudnianymi przez nas ludźmi.

Zadowolenie i spełnianie wymagań naszych klientów i pracowników to główny cel Euro Labory. Gwarantujemy rzetelną jakość oferowanych przez nas usług.

 

 

 
Euro Labora
Plac Wolności 1 (I piętro), 
47-400 Racibórz

www.euro-labora.com
e-mail: [email protected]
tel.: 32 417 20 56, 534 550 034

 

 

/artykuł sponsorowany/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here