Piknik modelarski w Raciborzu – co jeszcze w ten weekend?

Dożynki gminy Krzyżanowice, piknik rodzinny w parku zamkowym, piknik drezynowy w Oborze i wiele innych wydarzeń.

13 września o godz. 10.00 rozpocznie się ósma edycja Międzynarodowego Pikniku Modelarskiego. Organizatorem imprezy jest przez Raciborskie Stowarzyszenie "Skrzydlaty Racibórz". W tym roku przewidziano więcej atrakcji i niespodzianek dla modelarzy oraz publiczności. Odbędą się między innymi: pokazy akrobacji 3D helikopterów, samolotów, wyścigi dronów.

- reklama -

Na godz. 14.00 zaplanowano inscenizację bitwy powietrznej w obronie Browaru Racibórz. Inscenizacja bitwy to walka powietrzna modeli latających opatrzona pokazami pirotechnicznymi.

 

 

 

Raciborskie Stowarzyszenie Lotnicze "Skrzydlaty Racibórz" powstało w lutym 2014 roku. Zrzesza około 30 osób, wśród których są zarówno modelarze, paralotniarze, piloci szybowców, piloci samolotów oraz sympatycy lotnictwa. Modelarze budują modele w swoich prywatnych pracowniach i biorą udział w zawodach organizowanych w kraju oraz za granicą. Wśród nich są byli reprezentanci Polski a także Mistrzowie i Wicemistrzowie Polski. Pokaz w Rydułtowach odbył się z okazji święta miasta.

 

 

/p/

 

 

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

ZOBACZ CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W OKOLICY W CZASIE WEEKENDU>>

 

 

 

 

 

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here