Brak parkingów na Opawskiej. Spotkanie dla mieszkańców

2

Prezydent spotka się z mieszkańcami Opawskiej, aby omówić problem braku miejsc parkingowych na odcinku od ronda przy ul. Eichendorffa do marketu Tesco.

Prezydent Miasta Racibórz zaprasza wszystkich zainteresowanych właściciel/i/dzierżawców/najemców oraz mieszkańców ul. Opawskiej na spotkanie, które odbędzie się 16 września o godz. 15.30 w sali Kolumnowej Urzędu Miasta. Spotkanie dotyczyć będzie deficytu miejsc parkingowych na odcinku ul. Opawskiej od ronda przy ul. Eichendorffa do parkingu przy hipermarkecie Tesco.

- reklama -

/p/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Przy Opawskiej a dokladnie przy Lwowskiej jest duży pusty parking.Jesli jest w rekach prywatnych miasto powinno go kupuc jeśli jest w rękach starostwa miasto powinno go także obowiązkowo kupić. To rozladowało by dosc znacznie problem z parkowaniem w tym rejonie.Parking powinien byc oczywiście bezpłatny. Plany sprzedaży tego placu na kolejny sklep wielkopowierzchniowy byłby głupotą pokazując skalę głupoty w myśleniu osób decydujacych co z tym miejscem się stanie w przyszłości. Podobnie było z parkingiem przy Kasprowicza który przez głupotę został sprzedany na kolejny sklep wielko powierzchniowy co niestety zawdzięczamy i Starostwu które zbyło teren jak i urzędowi który nie chciał kupic tego terenu a wolal kasę wydac na o wiele mniejsze parkingi na ul Kasprowicza niszcząc historyczny wygląd tej niegdyś pięknej pełnej zieleni ulicy.

  2. Starostwo sprzedało parking (sic w Raciborzu brakuje miejsc parkingowych dziekujemy byłym władzą starostwa za tak szkodliwe decyzje) a obecnym władzom urzedu miasta za kolejne szkodliwe tym razem zaniechanie aby kupic ten teren i dać mieszkancom parking.Dziwne że okoliczni mieszkancy głosowali w wyborach na obecnego prezydenta ktory w tym czasie także był prezydentem a który także odpowiada za to że ten parking poszedł pod kolejny już sklep w tym rejonie.Ktory wydaje z kasy publicznej duze pieniądze na oszacowanie brakujacych miejsc parkingowych (wyglada to jakby na pozorowane dzialania w zderzeniu do nic nie robienia gdy duży parking jest sprzedawany pod kolejny niepotrzebny hipermarket. Ciekawe ile kosztowała budowa parkingu na Kasprowicza podczas gdy Starostwo sprzedało parking na Kasprowicza Miarki za chyba 500 tyś zł.To moze być ciekawe spostrzeżenie…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here