
Cóż to był za wspaniały dzień, wszystkie przedszkolaki w piątek 25.09.15r miały okazję znaleźć się na wybiegu jako modelki i modele.
Przedszkolaki prezentowały najnowsze kolekcje uszyte i zrobione z surowców wtórnych. Każdy miał okazję zaprezentować się na specjalnie przygotowanym dywanie, modele poruszały się przy muzyce i gromkich brawach. Były tańce i zabawy ruchowe, a także zabawy edukacyjne o tematyce ekologicznej.
Celem naszej zabawy jest zwrócenie uwagi na fakt jak ważna jest segregacja i recykling przy tak ogromnych ilościach wytwarzanych śmieci przez człowieka.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i wspaniałą kreatywność w przygotowaniu strojów dla swoich dzieci.
K Perek






![Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski w Artistic Show Dance [ZDJĘCIA] Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski Artistic Show Dance](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/zespol-skaza-raciborz.jpg)



![W Raciborzu przybywa zieleni. Wolontariusze posadzili 250 drzew [ZDJĘCIA] W Raciborzu przybywa zieleni. Wolontariusze posadzili 250 drzew](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Raciborscy-Wolontariusze-Arboretum-drzewa.jpg)



![Fani „Władcy Pierścieni” rywalizowali w konkursie na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/biblioteka-druzyna-pierscienia.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki z RCK na sportowym treningu [ZDJĘCIA] [WIDEO] Mali Odkrywcy Sztuki z RCK na sportowym treningu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/mali-odkrywcy-sztuki.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)





![Przedszkole nr 24 w Raciborzu świętuje swoje 40-lecie [ZDJĘCIA] Przedszkole nr 24 w Raciborzu świętuje swoje 40-lecie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2024/12/przedszkole-nr-24.jpg)





