Trzy koncepcje na zagospodarowanie skweru przy Warszawskiej

5

Urząd Miasta przygotował trzy koncepcje zagospodarowania skweru na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Wczasowej. Wyboru mają dokonać mieszkańcy.

7 października o godz. 16.00 w sali kolumnowej Urzędu Miasta Racibórz odbędą się konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania skweru przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Wczasowej.

- reklama -

Urząd przygotował trzy koncepcje:

 

 

Koncepcja nr 1 – nasadzenia: głóg pośredni, wiśnia pospolita, klon pensylwański
Zobacz szczegóły koncepcji>>

 

 

Koncepcja nr 2 – nasadzenia: głóg jednoszyjkowy, klon jawor, buk pospolity, kasztanowiec czerwony
Zobacz szczegóły koncepcji>>

 

 

Koncepcja nr 3 – nasadzenia: brzoza pożyteczna, buk pospolity, klon cynamonowy, klon strzępiastokory
Zobacz szczegóły koncepcji>>

/p/

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. A gdzie nasadzenia krzewów? .Same drzewa to nie wszystko.Zrobicie to samo co ze skwerem Ks.Pieczki .Pusty betonowy plac bez jednego krzewu.I jak to wygląda? KTO SIĘ BOI krzewów w tym mieście ???

  2. Słyszałem że można się podpisać przeciwko temu barbarzynstwu jakie chce Urzad Miasta zrobić na Warszawskiej w postaci wycinki podobno kilkudziesieciu dorodnych drzew .Ale gdzie?Zróbmy w końcu referendum odpowiedzialnych za takie działania z urzędu trzeba odwołać. ONI sie skwerami zajmują głównie i na to wydają ogromne pieniądze publiczne i wciąż chcą wycinać drzewa w mieście. To wyglada na kolejny duży skandal w Raciborzu.Gdzie się można podpisać ???

  3. W Raciborzu rządzi PO więc nic dziwnego że ciągle takie chore pomysły powstają. Jeszcze pare lat ich rządów w Raciborzu i obawiam się że możemy mieć sam beton i bruk zamiast trawników i przyrody. TEŻ JESTEM ZA REFERENDUM ODWOŁAJMY WIADOMO KOGO I MOŻE WTEDY SIĘ W KOŃCU COś ZMIENI NA LEPSZE.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here