Sportowe sukcesy Gimnazjum nr 5

0

Na hali lekkoatletycznej ZSOMS w Raciborzu, w środę  28.10.2015r. odbyły się Jesienne Międzynarodowe Zawody Halowe Mistrzostwa Raciborza i Powiatu Raciborskiego w
Lekkiej Atletyce Szkół  Gimnazjalnych. Reprezentacja naszej szkoły liczyła 24 uczniów, którzy startowali w dziewięciu dyscyplinach.Wszyscy walczyli z wielkim poświęceniem, marząc o medalach. Niestety, ten krążek zdobywają tylko trzej najlepsi w każdej konkurencji. Z naszej szkoły na podium stanęło aż 8 uczniów, kilku  pozostałym zabrakło niewiele do tych najlepszych. Ważne jest jednak to, że wszyscy starali się wygrać – wygrać z samym sobą, swoim strachem, zmęczeniem i przy okazji uczestniczyli w bardzo dobrze zorganizowanej imprezie, na której każdy walczył zgodnie z zasadami fair play.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów!:)


Poniżej nasi medaliści:

Filip Żurakowski – III miejsce w pchnięciu kulą,

Jessica Zielska – II miejsce w skoku w dal,

Kacper Sałaciak – II miejsce w biegu na 300 metrów,

Maksymilian Zając – II miejsce w skoku wzwyż,

Szymon Kuciński – III miejsce w skoku wzwyż,

Wiktoria Trompeta – III miejsce w biegu na 60 metrów,

Paulina Menżyk – II miejsce w pchnięciu kulą,

Wiktoria Sobczak – III miejsce w skoku wzwyż.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here