Chór „Bel Canto” obchodzi swój 20. jubileusz

0

Chór błysnął podczas  XVIII Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni „Bóg się rodzi” w Żorach i w czasie XXII Festiwalu Piosenki Religijnej "Spotkałem Pana" w Raciborzu.

Młodzieżowy Chór "Bel Canto", którego dyrygentem jest Marceli Reszka, zachwycił publiczność i jury w styczniu 2014 r. podczas XVIII Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni „Bóg się rodzi” zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Żorach we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Katowicach. Chórzyści otrzymali nagrodę Grand Prix Prezydenta Miasta Żor – Waldemara Sochy. Członkowie chóru błysnęli pastorałką "Przyszedłeś", skomponowaną przez Marcelego Reszkę, czym zdobyli serca komisji konkursowej.

- reklama -

We wrześniu 2013 r. Młodzieżowy Chór "Bel Canto" wystąpił podczas wieczornych koncertów w ramach XXII Festiwalu Piosenki Religijnej "Spotkałem Pana" w Raciborzu.

Młodzieżowy Chór "Bel Canto" oraz Muzeum w Raciborzu zapraszają na koncert z okazji Jubileuszu 20-lecia chóru. Koncert z tej okazji odbędzie się w budynku na ul. Gimnazjalnej 1 o godz. 17:00.

 

 

 

publ. /ma/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here