Spotkanie opłatkowe strażaków

0

Życzenia świąteczne i z okazji zbliżającego się Nowego Roku złożył wszystkim strażakom wójt gminy Grzegorz Utracki.

W piątek wieczorem, 18 grudnia, odbyło się spotkanie opłatkowe strażaków gminy Krzyżanowice. Wzięły w nim udział delegacje wszystkich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych i gminny zarząd OSP.

- reklama -

Życzenia świąteczne i z okazji zbliżającego się Nowego Roku złożył wszystkim strażakom wójt gminy Grzegorz Utracki. Podziękował także za wszystkie działania, które służą naszej lokalnej społeczności oraz wyraził słowa uznania i szacunku dla pracy strażaków.

 

 

 

Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem – symbolem zgody i pojednania, który poświęcił kapelan strażaków o. Marceli Dębski.

 

 

 

 

 

Opłatkiem ze strażakami przełamali się także zaproszeni goście: zastępca komendanta PSP w Raciborzu Jan Krolik, prezes Oddziału Powiatowego ZOSP Stefan Kaptur, Mateusz Wyrba, opiekun jednostek OSP z terenu gminy Krzyżanowice oraz przewodniczący Rady Gminy Brunon Chrzibek.

Przy wigilijnym stole była okazja, by wymienić poglądy, podyskutować o minionym czasie i o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem.

 

GK

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here