
[foldergallery folder=”wp-content/uploads/i/160124_spot/” title=”Spotkanie z byłym dyrektorem Muzeum Śląskiego”]
W Miejskim Ośrodku Kultury w Krzanowicach odbyło się spotkanie z dr. Leszkiem Jodlińskim, byłym dyrektorem Muzeum Śląskiego, który przetłumaczył i opublikował Dzienniki ks. Franza Pawlara.
- reklama -













![Kosmos na wyciągnięcie ręki. Spotkanie z Bogdanem Tkaczukiem w rudzkiej bibliotece [ZDJĘCIA] Kosmos na wyciągnięcie ręki. Spotkanie z Bogdanem Tkaczukiem w rudzkiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/bogdan-tkaczuk.jpg)
![Młodzi miłośnicy czytania rywalizowali w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/swiatowy-dzien-ksiazki.jpg)

![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)








