
W środę 15 czerwca odbył się w naszym przedszkolu Festyn Rodzinny.
Pomimo trudnych warunków atmosferycznych, atmosfera wśród przybyłych
uczestników była bardzo przyjazna. Na początku imprezy wszystkie
przedszkolaki zaprezentowały krótki program artystyczny. Po
przyjemnościach dla duszy nadeszła pora na przyjemności dla ciała, a
było ich wiele. Ambitne mamy jak zwykle prześcigały się w kulinarnych
wypiekach, które i tym razem były godne tytułu ,, Masterchefa”. Dla
małych i dużych dziewczynek było przygotowane stoisko z manicurem we
wszystkich kolorach tęczy. Nie zabrakło też malowania buziek. Dzieci
mogły także pobawić się przedszkolnymi grami zręcznościowymi. A kto
jeszcze miał ochotę i fundusze mógł zajadać się pysznymi truskawkami i
upiększać swoje fryzury pięknymi ozdobami przygotowanymi przez kreatywne
mamy. Wspólny czas spędziliśmy wszyscy w miłej i rodzinnej atmosferze,
zbierając fundusze na potrzeby naszych dzieci.
Festyn przygotowany był przez Radę Rodziców przy współudziale pracowników przedszkola. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy.
opr. Beata Musioł





![Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji [ZDJĘCIA] Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zamek.jpg)
![Dzieci stworzyły zimowe obrazy podczas zajęć w bibliotece [ZDJĘCIA] Dzieci stworzyły zimowe obrazy podczas zajęć w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka-28.jpg)
![Komiksowe ferie rozpoczęte w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Komiksowe ferie rozpoczęte w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka.jpg)





![Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/i-lo-debata.jpeg)
![Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-dziennikarskie-i-lo.jpg)
![Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca [ZDJĘCIA] Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/klub-ojca-raciborz.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)


![Przedszkole nr 24 w Raciborzu świętuje swoje 40-lecie [ZDJĘCIA] Przedszkole nr 24 w Raciborzu świętuje swoje 40-lecie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2024/12/przedszkole-nr-24.jpg)




