G. Lenartowicz: „dobra zmiana” wszystko zmienia na gorsze!

Ideą PiS jest powrót do źródeł (narodu) tzn. kurna chata, spalanie biomasy, tzn. chrustu… taki rezerwat w środku Europy z czarownikiem, tfu, naczelnikiem na czele – posłanka o zmniejszeniu przez rząd nakładów na remonty dróg.

- reklama -

Samorządy dostaną o 200 mln zł mniej na modernizację dróg. To aż o 20% mniej niż wcześniej zaplanowano w budżecie państwa – ogłosił dziennik „Warto Wiedzieć” wydawany przez Związek Powiatów Polskich.  Z projektu przyszłorocznego budżetu wynika, iż samorządy na Program Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej zamiast obiecanego wcześniej miliarda będą miały do podziału zaledwie 800 mln zł.

 

Rząd ogranicza środki na drogi lokalne. Zamierzam interweniować w tej sprawie, zwłaszcza, że jest to jedyne wsparcie dla dróg lokalnych, bo w tym rozdaniu UE ich nie finansuje Ten program finansowania z budżetu państwa dróg gminnych i powiatowych, zwanych „Schetynówkami” od nazwiska pomysłodawcy, cieszył się wielką popularnością, mimo że wsparcie było niższe niż z UE. Ale jak widać „dobra zmiana” wszystko zmienia na gorsze! – w ten sposób na doniesienie zareagowała reprezentująca w sejmie ziemię raciborską Gabriela Lenartowicz (Platforma Obywatelska).

 

Na zakończenie posłanka w komentarzu dosadnie wyraziła, czego spodziewa się po rządach Prawa i Sprawiedliwości:

 

 

 

 

 

/ps/

 

 

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. A to dziwne , obniżyli diety ? a może by tak zmienić partię, aby zachować POZIOM ?? A może wymyślić nową kłamczuchę i forować swe dziwne poglądy. Szanowna PAni , pomyśl co zrobić dla dobra ogółu wyborców a nie uiżalać się nad swym ewidentnie nie naruszonym losem !!!

  2. Pani Poseł Lenartowicz przesiąkła już na dobre ideol.ogią PO. Za yakie stanowisko i wysokie wynagrodzenie warto duszę zaprzedać diabłu. ASle przecieć Pani Gabrielaw niedzielę wraz z mężem uczęszcza na niedzielne Msze św. W sp[rawie zabijania dzieci nienarodzpnych zapomina o swoim chrześcijańskim sumien iu. A może go już nie ma w swojej duszy?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here