Wczorajszego wieczora odbyło się spotkanie z cyklu Herbata Pana Radka. Gawędziarz tym razem opowiadał o Rumuni. Zobacz fotorelację.
22 września w raciborskim Przystanku Kulturalnym Koniec Świata odbyło się pierwsze w tym sezonie spotkanie z cyklu Herbatka Pana Radka. Podczas wydarzenia goście mogli posłuchać o podróży Radka Trusia do Rumunii i obejrzeć wystawę fotograficzną Mariusza Dmowskiego pt. „Koniec Świata Koncertowo”.
zobacz więcej zdjęć >> Herbatka Pana Radka z wystawą Mariusza Dmowskiego w tle >>
Herbatka Pana Radka to cykliczne, czwartkowe, comiesięczne spotkania podróżniczo-muzyczno-artystyczne w Raciborzu, które prowadzi Radek Truś – przewodnik, gawędziarz, pieśniarz, poeta, animator życia kulturalnego i lekarz. Impreza zawsze cieszy się popularnością. Tak również było i tym razem.
zobacz więcej zdjęć >> Herbatka Pana Radka z wystawą Mariusza Dmowskiego w tle >>
zobacz więcej zdjęć >> Herbatka Pana Radka z wystawą Mariusza Dmowskiego w tle >>
oprac /jk/





![Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami [ZDJĘCIA] Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/klub-ojca.jpg)
![Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK z koncertem w Brzeziu [ZDJĘCIA] [WIDEO]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/Zespol_SLASK_DSC01419.jpg)
![Duet Kowalewska & Kuder prezentuje nowy singiel „Twist” [WIDEO] Kowalewska & Kuder](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/2-twist-kowalewska-kuder.jpg)




![Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przeglad-koled.jpg)

![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)









