Skaza tańczy dla Oliwii. Gala charytatywna w RCK

0

20 listopada Zespół Taneczny Skaza da występ charytatywny, podczas którego będą zbierane środki na rehabilitację 14-letniej Oliwii..

- reklama -

20 listopada o godz. 17:00 odbędzie się powtórka wielkiej tanecznej gali zespołu Skaza. Będzie to koncert charytatywny, podczas którego będą zbierane pieniądze na wsparcie rehabilitacji Oliwii.

Oliwia ma 14 lat, jest pogodną nastolatką i bardzo utalentowaną wokalistką i instrumentalistką Klubu Piosenki Poetyckiej i Aktorskiej Atlantyda, który podobnie jak Skaza działa przy Raciborskim Centrum Kultury. W marcu 2016 r. jej życie diametralnie się zmieniło, doznała z pozoru niegroźnego urazu – pęknięcia kości śródstopia lewej nogi. Niestety, w wyniku błędu lekarskiego, doszło do komplikacji. Oliwia ma w 50% uszkodzony nerw strzałkowy. Szansą na odzyskanie zdrowia i sprawności jest intensywna rehabilitacja, której miesięczny koszt sięga blisko 2000 zł. Aby były efekty, rehabilitacja musi być kontynuowana minimum rok, a takie koszty zdecydowanie przekraczają budżet rodziny.

Wstęp na galę jest bezpłatny, natomiast podczas wydarzenia wolontariusze będą zbierać wolne datki, aby wesprzeć finansowo Oliwię, pomóc stanąć jej na nogi i przywrócić radość życia.

zespół taneczny skaza raciborskie centrum kultury racibórz

 

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here