Mikołaj odwiedził dzieci pracowników firmy Eko-Okna [ZDJĘCIA]

0

Śnieżynki pomagały Mikołajowi obdarować najmłodszych, dla których przygotowano również dodatkowe atrakcje. 

- reklama -

4 grudnia w Arenie Rafako odbyły się Mikołajki firmy Eko-Okna. – To pierwsze takie Mikołajki w historii naszej firmy. Jestem bardzo zadowolony, że tylu pracowników wraz z dziećmi wzięło w nich udział. Myślę, że w przyszłych latach również będziemy takie Mikołajki organizować. Dziś było super, za rok będzie co najmniej tak dobrze – powiedział Mateusz Kłosek, Prezes Zarządu firmy Eko-Okna S.A. – To dla nas, dla całej załogi bardzo ważna impreza. Widok bawiących się dzieci dodaje nam pozytywnej energii – dodał prezes.

Dla dzieci zorganizowano szereg atrakcji: śnieżną kulę, śniegowego bałwana, świąteczne dmuchańce, tworzenie ozdób świątecznych, przejażdżkę bajkową ciuchcią, malowanie buziek, gry i zabawy, czy wreszcie przedstawienie, którego kulminacyjnym punktem było przybycie Św. Mikołaja, który z pomocą Śnieżynek rozdawał prezenty. Była też Fotobudka, dzięki której każdy uczestnik imprezy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zabawnym gadżetem i w kolorowej peruce.

– Bardzo się cieszę, że impreza mikołajkowa spotkała się z takim zainteresowaniem. Jest mi niezmiernie miło, że mogę widzieć na twarzach tylu dzieci takie uśmiechy – powiedziała Barbara Frankowicz, Kierownik Działu Personalnego EKO-OKNA S.A., podkreślając integracyjny charakter imprezy. – Zależy nam, żeby naszej załodze pracowało się u nas jeszcze lepiej – dodała B. Frankowicz.

oprac. /j/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here