Eko-Okna zorganizowały wigilię dla pracowników [ZDJĘCIA]

3
wigilia eko okna

– Dziękujemy za przepracowany rok, za sukcesy, ale i porażki, z których możemy wyciągać wnioski i być firmą jeszcze mocniejszą i lepiej zorganizowaną – mówił Mateusz Kłosek podczas spotkania opłatkowego.

W czwartek w najnowszej i największej hali należącej do firmy Eko-Okna odbyło się spotkanie opłatkowe. Uczestniczyli w nim pracownicy, również spoza Kornic, kierownictwo spółki i prezes zarządu Mateusz Kłosek, który dziękował wszystkim za współpracę. – Dziękujemy za przepracowany rok, za sukcesy, ale i porażki, z których możemy wyciągać wnioski i być firmą jeszcze mocniejszą i lepiej zorganizowaną – mówił Mateusz Kłosek.

- reklama -

Rozdano również dyplomy pracownikom, którzy w firmie spędzili 10 i 15 lat. Nie zabrakło kolęd – wystąpili Zuzanna Szreder i ks. Adrian Bombelek z zespołem oraz sami pracownicy firmy: Tomek Skowalczyński i Łukasz Jarzombek.

Wideorelację ze świątecznego spotkania można zobaczyć tutaj.

fot. Eko-Okna
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

 1. Kornik

  Kibicuję im od samego poczatku. W małej miejscowości udało się rozkręcić firmę, która jest w tym momencie jedną z większych w swojej branży. Dodatkowo potrafią docenić swoich pracowników w przeciwieństwie do niektórych właścicieli innych firm.

  • Anonim

   Super

 2. czytel

  no faktycznie, podziw

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here