Po prostu przyjaźń! Wygraj wejściówki na film

0

Szukasz pomysłu na długi weekend? Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na filmy: Sing, Po prostu przyjaźń oraz Assassin’s Creed.

- reklama -

Kino Helios zaprasza od 6 stycznia na film twórców „Minionków” i „Sekretnego życia zwierzaków domowych”, którzy zabiorą nas w rozśpiewany świat zwierząt w animacji Sing! Dzielny miś koala Buster Moon aby uratować swój teatr przed ruiną, organizuje konkurs piosenki.

Do tego na ekranach kina zobaczyć będziemy mogli wielowątkową komedię o grupie przyjaciół na dobre i złe – Po prostu przyjaźń oraz ekranizację serii bijących rekordy popularności gier komputerowych z gwiazdorską obsadą – Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons – czyli Assassin’s Creed!

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy KONKURS: do zdobycia dwie pojedyncze wejściówki na film „Po prostu przyjaźń”. Aby wygrać wystarczy podać tytuły dwóch seriali wyreżyserowanych przez Filipa Zylbera (reżysera filmu „Po prostu przyjaźń”) . Odpowiedź należy wysłać do czwartku 5 stycznia do godziny 13.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości wpiszcie: Przyjaźń

Regulamin konkursu:

Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu na pół godziny przed seansem po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

/mh/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here