Ferie z biblioteką: Baśniowy świat Walta Disneya

basniowy swiat disneya biblioteka raciborz

– Odwiedź Aleję Gwiazd Walta Disneya: zaprojektuj stroje dla księżniczek, poznaj postacie nie z tej ziemi i zaprzyjaźnij się z fantastycznymi zwierzakami – zachęca raciborska biblioteka.

Głównym tematem tegorocznych ferii z biblioteką będą filmy Walta Disneya. Bezpłatne zajęcia będą odbywały się codziennie od 16 do 27 stycznia w godz. 11:00-14:00 w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży Eureka. W programie m.in. wycieczka do Teatru Bagatela w Krakowie na spektakl „O krasnoludkach, gąskach i sierotce Marysi” oraz na wystawę klocków LEGO do Gliwic, warsztaty ze znanym rysownikiem Szymonem Telukiem czy spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką. Na zakończenie odbędzie się Bal na Zamku Disneya.

- reklama -

Jak informuje Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP, przebojem tegorocznych ferii okazały się warsztaty z robotyki LEGO oraz modelowania przestrzennego i druku 3D, które w dniach 16-19 stycznia poprowadzą instruktorzy z firmy AKTIN. – Ze względu na duże zainteresowanie nie mamy już niestety wolnych miejsc – mówi.

Wciąż jednak można zapisywać się na warsztaty z Szymonem Telukiem poświęcone postaciom z baśni Disneya oraz technice mangi. Zapisy w bibliotece lub pod nr tel. 32 415 35 88.

Do wspólnego odkrywania baśniowego świata Walta Disneya zapraszają także filie biblioteczne w dzielnicach: Studzienna, Ostróg, Ocice, Płonia, Brzezie, Markowice i przy ul. Żorskiej.

Szczegółowy harmonogram zajęć w bibliotece oraz na stronie biblrac.pl.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here