Ogólnopolski Breaking Contest w RCK – co jeszcze w ten weekend?

Ogólnopolski Breaking Contest w RCK, „Wampiriada Raciborska” w MDK czy Charytatywny koncert kolęd w Sławikowie – zobacz, co jeszcze przygotowano na ten weekend.

Ekipa Beat Killaz i Raciborskie Centrum Kultury zapraszają na ogólnopolski Breaking Contest (Breakdance). Każdy uczestnik, widz oraz kto tylko się pojawi, płaci 10 zł na zbiórkę publiczną, którą w całości otrzyma zwycięzca zawodów. Na scenie decydować będzie najlepszy styl, flow i oryginalność podczas bitew 1 vs 1 w systemie pucharowym. Turniej odbędzie się 21 stycznia o godz. 16:00.

- reklama -

Za gramofonami zagości DJ FIM pochodzący ze Śląska – dj, pasjonat i kolekcjoner muzyki, od wielu lat związany ze środowiskiem tanecznym, o którym mówi się, że strzela bitami jak AK-47 od lat.

Wśród sędziów znajdą się: bboy Jeziorskee, reprezentant legendarnej ekpiy Lion Kingz, który słynie z ogromnej wiedzy na temat kultury hip-hopu, gościł na wielu eventach, zorganizował wiele imprez, koncertów oraz warsztatów, bboy Aro, reprezentant miejscowej ekipy Beat Killaz znany z bitewnego stylu, który pokazuje na bitwach w Polsce i za granicą od 10 lat i bboy Ciury$, również reprezentant Beat Killaz, działający od ponad 10 lat, mający duży wkład w poziom ślaskiej sceny.

Imprezę poprowadzą Budzik i Pirzam.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here