Zostaniesz rodzicem? To szkolenie jest dla Ciebie

 

Spodziewasz się dziecka albo jesteś świeżo upieczonym rodzicem? Nie wiesz jak się zachować w przypadku porodu albo udzielić dziecku pierwszej pomocy? W Raciborzu odbędzie się szkolenie dla rodziców. 

- reklama -

Jeśli jesteś początkującym rodzicem, albo dopiero spodziewasz się przyjścia swojego maleństwa na świat, Brain Up Centrum Rozwoju Kognitywnego oraz Akademia Fitness zapraszają 18 lutego na szkolenie. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10:00.

W programie:

1. CIĄŻA I PORÓD- uczestnicy dowiedzą się o dolegliwościach, diecie, laktacji, rozwijającym się dziecku, porozmawiają: o fazach porodu; planie porodu; aktywnym porodzie; porodzie w wodzie; sposobach walki z bólem podczas porodu.

2. CIĄŻA, PORÓD, POŁÓG OKIEM FIZJOTERAPEUTY- zajęcia dotyczące stylu życia w trakcie ciąży i połogu. Dowiemy się jakie błędy najczęściej popełniamy, jak im zapobiegać oraz jak wrócić do formy.

3. PIERWSZA POMOC DLA NIEMOWLAKA- uczestnicy dowiedzą się jak reanimować, jak pomagać przy zakrztuszeniu i jak dać sobie radę w trudnych sytuacjach w których życie maluszka uzależnione jest od naszej wiedzy i reakcji. Druga części bloku dotyczyć będzie roli osoby towarzyszącej, w trakcie rozpoczęcia porodu.

4. ĆWICZENIA PORODOWE NA MATACH I PIŁKACH- zaprezentowana zostanie wiedza z zakresu: jak oddychać, jak walczyć ze stresem czy jakie ćwiczenia wykonywać, żeby przyspieszyć III fazę porodu.

5. POWRÓT Z DZIECKIEM DO DOMU- czyli co w momencie kiedy jesteśmy sami z dzieckiem w domu? Jak zadbać o dziecko, jak je wykąpać, jak pielęgnować pępek, jak przewijać maleństwo.

PILATES W CIĄŻY- to ćwiczenia dla ciężarnych i osób towarzyszących. Kobiety ciężarne nauczą się jak dbać o siebie przed porodem i po porodzie, a osoby towarzyszące nauczą się dbać o zdrowy kręgosłup (je także czeka je dźwiganie pociechy).

Szkolenia poprowadzą wykwalifikowani wykładowcy: fizjoterapeuci, ratownicy medyczni oraz położne. Eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania młodych rodziców. W trakcje zajęć przewidziano poczęstunek. Koszt udziału w warsztatach to 150 zł. Zapisów można dokonywać telefonicznie: 601 961 012, bądź drogą mailową: [email protected]

oprc. /mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here