Krzyżanowice: Charytatywny Maraton Fitness dla Sebastiana [ZDJĘCIA]

Maraton Fitness Krzyżanowice

Ponad 150 osób wzięło udział w charytatywnym maratonie, podczas którego zebrano ponad 3 tys. zł. 

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Krzyżanowicach zorganizowano charytatywny maraton fitness dla 15-letniego Sebastiana, który wymaga specjalistycznego leczenia i rehabilitacji. Uczy się w szkole w Krzyżanowicach, objęty jest nauczaniem indywidualnym. Jest upośledzony w stopniu głębokim z mózgowym porażeniem dziecięcym, niedowładem spastycznym kończyn górnych i dolnych, padaczką lekoodporną.

- reklama -

Maraton Krzyżanowive

Maraton trwał 4 godziny. Wzięło w nim udział ponad 150 osób. Zebrano 3.135,13 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów turnusu rehabilitacyjnego (fot. UG Krzyżanowice).

W programie maratonu fitness było: Zumba z Joanną Dudkiewicz, dance aerobic z Lucie Svacinovą z Czech, TBC (czyli „total body conditioning”, zestaw ćwiczeń modelujących sylwetkę) z Aleksandrą Gajęcką oraz joga z Michaelą Lalikovą z Czech.

Patronat nad Charytatywnym Maratonem Fitness dla Sebastiana objął Wójt Gminy Krzyżanowice i Fundacja Ogniwo z Jastrzębia Zdroju. Organizatorem był Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżanowicach.

Fot. UG Krzyżanowice

oprac. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here