Kornice: kierowcy przewozili narkotyki i granat

0
Kornice policja Racibórz narkotyki granat

Podczas kontroli dwóch samochodów policjanci znaleźli narkotyki. Dodatkowo kierowca jednego z pojazdów posiadał granat.

We wtorek, 7 lutego, w trakcie patrolowania miejscowości Kornice na ulicy Głównej policjanci zauważyli stojące obok siebie dwa samochody, którego kierowcy sobie coś przekazywali. – Mundurowi postanowili ich wylegitymować. W czasie kontroli kierowcy zachowywali się wyjątkowo nerwowo. Jak się szybko okazało, nie bez powodu, bo w czasie przeszukania jednego z pojazdów policjanci ujawnili narkotyki w postaci marihuany. Jednak nie środki odurzające wprawiły ich w osłupienie, a znajdujący się w środku pojazdu granat – wyjaśnia Mirosław Szymański z KPP w Raciborzu.

- reklama -

Mieszkańcy Raciborza w wieku 35 i 38 lat zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. W samochodzie oraz miejscu zamieszkania 38-letniego mężczyzny policjanci zabezpieczyli ponad 300 działek dilerskich. Z kolei granat został przekazany przybyłym na miejsce policyjnym antyterrorystom z Katowic.

Policja Racibórz narkotyki

policja narkotyki Racibórz

Za posiadanie środków psychoaktywnych grozi kara 3 lata więzienia. Ponadto 38-latek odpowie dodatkowo za nielegalne posiadanie granatu, za co dodatkowo grozi mu nawet 8 lat pobytu w więzieniu. O ich losie zadecydują prokurator i sąd (fot. KPP Racibórz).

oprac. /j/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here