Powiatowe Targi Pracy: zgłoszenia firm do 20 marca

0
Targi pracy Racibórz

Udział w targach jest bezpłatny. Przedsiębiorcy będą mogli zaprezentować firmę oraz przedstawić wolne miejsca pracy.

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu wspólnie z Agencją Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w Powiatowych Targach Pracy, które odbędą się na Zamku Piastowskim w Raciborzu przy ulicy Zamkowej 2, 29.03.2017 r. w godzinach od 12:00 do 17:00.

- reklama -

Zaprezentowane zostaną lokalne oferty pracy, zagraniczne oferty upowszechnione w ramach sieci Eures, które zaprezentują przedstawiciele firm z Czech, Słowacji i Niemiec, oferty edukacyjne szkół policealnych i wyższych oraz instytucji szkoleniowych i wspierających przedsiębiorczość. Ponadto każdy z uczestników będzie miał możliwość skorzystania z konsultacji i porad ekspertów. Targi dają mozliwość nawiazania bezpośredniego kontaktu z osobami bezrobotnymi, osobami planującymi zmianę dotychczasowego zatrudnienia, jak również ze studentami, absolwentami szkół wyższych i średnich.

Targi Pracy Racibórz

Organizatorzy zachęcają do zaprezentowania firmy i przedstawienia wolnych miejsc pracy. Udział jest całkowicie bezpłatny. Wystawcom zapewniamy stoisko wystawiennicze (stolik + krzesło). Zgłoszenie uczestnictwa do dnia 20.03.2017 r. drogą pocztową, faxem, e-mail lub telefonicznie. Osoba do kontaktu: Małgorzata Janiczek tel. 32 415 45 50 wew. 215

oprac. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here