Raciborzanie dla dzieci, czyli Podarunki od Serca [ZDJĘCIA]

Racibórz Zabrze Podarunki od serca

Zakończono IV edycję akcji Podarunki od Serca. Mali pacjenci z Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Zabrzu otrzymali zabawki, odzież, kosmetyki, słodycze oraz wiele akcesoriów szkolnych.

Organizatorką akcji Podarunki od Serca jest Małgorzata Górecka, właścicielka Crazy Club. W tym roku odbyła się już IV edycja akcji Podarunki od Serca. – Uzbieraliśmy bardzo dużo odzieży dla dzieci w różnym wieku. Ludzie przynosili też pościele, obuwie oraz słodycze. Dzieci chętnie oddawały zabawki, którymi się już nie bawią. Dostaliśmy też sporo gier edukacyjnych i książeczek – wyliczała Małgorzata Górecka. Podarunki wręczono małym pacjentom Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Zabrzu 1 marca. Dodatkową atrakcją był przygotowany przez animatorki Crazy Club specjalny program artystyczny. W roli głównej wystąpił klaun Madzik ze swoim pomocnikiem Psotnikiem Gabrysią. Każde dziecko przebywające na oddziałach kliniki otrzymało od animatorek nową kolorową poduszeczkę – przytulankę.

- reklama -

– Niezmiernie cieszę się z wyniku naszej akcji. Serdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom, sponsorom i mediom za tak liczne i pełne serca wsparcie. Uśmiech najmłodszych to najpiękniejsze, co możemy w zamian otrzymać, a tego nie zabrakło w zabrzańskim szpitalu – mówiła Małgorzata Górecka.

Fot. archiwum M. Górecka

oprac. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here