Jak w westernie. Dzień Kobiet Akademii Fitness

Strzelanie do tarczy, ujeżdżanie byka oraz bezpłatne makijaże – m.in. takie atrakcje dla pań przygotowała Akademii Fitness z okazji ich święta. Miłośniczkom zdrowego stylu życia dzień upłynął pod znakiem Dzikiego Zachodu. 

W środę, 8 marca, Akademia Fitness zamieniła się w westernowe miasteczko. Wnętrze udekorowano kaktusami, snopkami słomy oraz elementy przywodzącymi na myśl Dziki Zachód. Panie miały okazję skosztować  ale ciasteczek w kształcie rumaków, a instruktorki  były przebrane w barwne kowbojskie stroje.

- reklama -

Tego dnia energetyczne zajęcia odbywały się przy dźwiękach westernowych rytmów. Nie zabrakło też innych atrakcji, takich jak ujeżdżanie „byka” i rzuty lotkami do tarczy. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez Akademię Fitness oraz firmę FM Group. FM Group umożliwiła ponadto poznanie nowego suplementu diety – NUTRICODE. Panie ponadto mogły także skorzystać z bezpłatnego makijażu wykonywanego przez profesjonalistkę w tej dziedzinie.

Cieszymy się bardzo, że wspólnie z naszymi przyjaciółmi spędziliśmy ten dzień aktywnie. Mamy nadzieję, że za rok znowu spotkamy się w tym samym wesołym i pełnym energii gronie. Nasze klubowiczki kolejny raz udowodniły, że dobra zabawa nie jest im obca. Dowodem tego są chociażby liczne kowbojskie przebrania samych uczestniczek świętowania – mówiła Joanna Armatys, właścicielka Akademii Fitness.

Podobnie jak w ubiegłym roku, Akademia Fitness zorganizowała dla swoich uczestniczek konkurs fotograficzny prowadzony w serwisie Facebook. Zabawa polegała na zrobieniu sobie zdjęcia na tle „dzikiej ścianki”, która powstała specjalnie na tę okazję i opublikowaniu go pod postem konkursowym na oficjalnym Fanpage Akademii Fitness.

Akademia Fitness dla wszystkich pań, które tego dnia uczestniczyły w zajęciach i zrobiły sobie zdjęcie w wyznaczonym miejscu przygotowała konkurs. Szczegóły na stronie http://akademia-fitness.eu/konkurs-foto/. Konkurs potrwa do 29 marca 2017.

publ. /mh/

zdjęcia: Akademia Fitness

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here