Wieczór filmowy dla Pań. Wygraj zaproszenia!

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Kino Kobiet.

- reklama -

22 marca 2017 w Kinie Kobiet w Kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu zostanie wyświetlony film „Porady na zdrady”. Opowiada on historię zdradzonej w dniu ślubu Kaliny i porzuconej przez chłopaka Fretki. Panie rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów.

Wieczór filmowy dla Pań w Kinie Helios w Kedzierzynie- Kożlu dzięki fantastycznej, luźnej atmosferze seansu ma już swoje stałe fanki. Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Motywem wieczoru podczas marcowego seansu będzie powitanie wiosny. Mile widziane będą więc Panie w kwiatowych stylizacjach lub w soczystym zielonym kolorze.

Dla naszych Czytelniczek przygotowaliśmy KONKURS. Do rozdania mamy dwa pojedyncze zaproszenia na seans Kina Kobiet 22 marca. Aby wygrać, należy podać imię i nazwisko aktorki, która wcieliła się w rolę Kaliny. Odpowiedź należy wysłać do piątku 17 marca do godziny 15.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości wpiszcie: Kino Kobiet.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które udzielą jako pierwsze poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

/mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here