Teatr Amatorski Na Zamku przedstawił „Rozmówki na linii” [ZDJĘCIA]

rozmowki na linii lukasz porwol teatr amatorski na zamku raciborz

„Rozmówki na linii”, sztukę Łukasza Jerzego Porwoła, przedstawili aktorzy Teatru Amatorskiego Na Zamku. 

27 marca, w Międzynarodowy Dzień Teatru, Teatr Amatorski Na Zamku przedstawił sztukę „Rozmówki na linii” Łukasza Jerzego Porwoła. Jest to komedia, która porywa widza formą wypowiedzi, tematem i pomysłem na przekaz solidarności żeńskiej i męskiej w instytucji zwanej małżeństwem. Wystąpili: Joanna Kuliga-Leszczyńska, Janina Ekiert, Krystian Pietrzykowski i Christoph Gromotka.

- reklama -

O sztuce „Rozmówki na linii” powiedzieli:

Marta Bizoń, aktorka: „Mam nadzieję, że wkrótce sztuka zawładnie teatralną sceną, a jeśli wśród Obsady znajdzie się moje nazwisko, to naprawdę będę zaszczycona”. 

Mieczysław Pawłów, pisarz i dziennikarz: „Czytelnik i rozbawiony Widz nie zauważy, jak szybko upływa czas w towarzystwie bohaterów i śmiechu, jakby z utworów Mikołaja Gogola, który podsuwa refleksję, czy to czasami nie jesteśmy my sami, w tym rozbawionym, ale jakże niepoprawnym małżeństwie. Podziwiam dojrzałość literacką, dar obserwacji i lekkie pióro Autora (już 6 sztuk teatralnych)”. 

Artur Kniejski, doktor nauk socjologicznych: „Rozmówki na linii”, to bardzo dobra sztuka, adresowana do różnorodnych warstw społecznych pożycia rodzinnego. To dobra alternatywa na oderwanie się od rzeczywistości (…), to rozwiązanie na rozluźnienie emocji po ciężkim dniu pracy”. 

Spektakl można będzie zobaczyć na Zamku Piastowskim jeszcze 28 marca o godz. 18:00. Obowiązują wejściówki.

Katarzyna Przypadło

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here