II Raciborska Giełda Talentów

raciborska gielda talentow

Raciborska Giełda Talentów to pokaz umiejętności uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. – Masz talent? Pokaż się nam! – zachęca Młodzieżowa Rada Miasta.

Giełda Talentów to konkurs, który ma na celu poszukiwanie najbardziej utalentowanych osobowości z Raciborza i nie tylko. Od roku jego organizacją zajmuje się Młodzieżowa Rada Miasta Racibórz wraz z Raciborskim Centrum Kultury. Jest to więc konkurs od młodych dla młodych. – Jeśli chcesz pokazać swój talent szerszej publiczności lub po prostu dobrze się bawić, to zgłoś się do nas! Po sukcesie zeszłorocznej edycji, startujemy z kolejną! – mówią młodzi radni.

Aby się zarejestrować, należy wejść na stronę raciborskagt.pl. Rejestracja uczestników potrwa do 20 kwietnia. Eliminacje odbędą się w Raciborskim Centrum Kultury 26 kwietnia o godz. 10:00. Natomiast Finał Giełdy Talentów będzie miał miejsce 6 maja o godz. 17:00 w RCK.

- reklama -

Nagrodą za pierwsze miejsce jest jest całodniowy pobyt w Energylandii dla pięciu osób. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma bon o wartości 200 zł do wykorzystania na LockMe.pl. Za trzecie miejsce nagrodą jest sesja fotograficzna w raciborskim studio fotograficznym dla pięciu osób.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here