Wędkarze otworzyli sezon nad Trzeciokiem [ZDJĘCIA]

zawody wedkarskie tworkow trzeciok pzw kolo nr 109

Brzydka pogoda nie odstraszyła miłośników wędkarstwa, którzy wzięli udział w zawodach zorganizowanych przez PZW Koło nr 109.

23 kwietnia nad stawem Trzeciok w Tworkowie PZW Koło nr 109 zorganizowało zawody wędkarskie, które oficjalnie zainaugurowały tegoroczny sezon. Śnieg, deszcz, grad i mocny wiatr nie odstraszyły wędkarzy. W rywalizacji uczestniczyło 28 seniorów, czterech kadetów i dwóch miłośników wędkarstwa w kategorii młodzież. Po czterogodzinnych zmaganiach w siatkach można było znaleźć płocie, karasie, okonie i liny. Ryby zważono, a następnie wróciły z powrotem do wody.

- reklama -

W kategorii kadetów pierwsze miejsce zajął Kamil Więcek, drugie jego brat Dominik, trzeci był Stanisław Rąpała, a czwarty Piotr Pudzich. Wśród młodzieży najlepszy okazał się Przemek Szewieczek, drugi był Hubert Kupka. W kategorii seniorów najlepszym wędkarzem został Jan Oczadły. Drugie miejsce zajął Zygfryd Więcek, trzecie Mirosław Rusek. Czwarty był Marek Szczeponek. Kolejne miejsca zajęli: Robert Ernestowicz, Kazimierz Cieślak, Marian Hejduczek i Krystian Wyględa, Hubert Zygar, Bronisław Podruczny, Waldemar Filip i Włodzimierz Mieczyński, Marian Juszczyk, Jerzy Girtler, Andrzej Bedrunka, Zygfryd Mikieta, Marcin Suliga. Pozostałym, jedenastu wędkarzom nie dopisało szczęście.

fot. UG Krzyżanowice
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here