Minimaraton Straganików Galaktyki w Kinie Helios. Wygraj wejściówki

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza  na wyjątkowy, filmowy wieczór w towarzystwie największych awanturników w całym kosmosie.

 

- reklama -

Dziś (5 maja) o godzinie 21:00, na ekranie kina Helios pojawia się obie części filmowej serii z premierowym pokazem „Strażników Galaktyki 2”! Peter Quill, szop Rocket, drzewokształtny Groot, Gomora i Drax Niszczyciel to najbardziej nieprzewidywalna zgraja superbohaterów Marvela. Przez zadziwiające i pełne humoru sploty wydarzeń to właśnie Oni stają się ostatnią nadzieją w walce o przetrwanie galaktyki.

Na widzów czekają oszałamiające efekty specjalne, gwiazdorska obsada i nieustannie trzymająca w napięciu akcja.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy KONKURS: Do zdobycia 2 pojedyncze zaproszenia na powyższy Minimaraton. Aby wygrać należy podać imię i nazwisko reżysera „Strażników Glaktyki”. Odpowiedź należy wysłać do piątku 5 kwietnia do godziny 14.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: Minimaraton.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

/mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here