Spotkanie w sprawie grupowych zakupów gazu i prądu w raciborskim magistracie

przedłużacz

Zbiorowe zakupy gazu i prądu mogą przyczynić się do tego, że cena zakupu tych mediów będzie niższa, a w konsekwencji w portfelach mieszkańców zostanie więcej środków.

- reklama -

Spotkaniu w sprawie grupowego zakupu prądu i gazu w Sali Kolumnowej Urzędu Miasta odbędzie się 17 maja o godzinie 15.30. Mogą wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani mieszkańcy miasta. Zbiorowe zakupy gazu i prądu mogą przyczynić się do tego, że cena zakupu tych mediów będzie niższa, a w konsekwencji w portfelach mieszkańców zostanie więcej środków. Wykorzystanie gazu i prądu jako alternatywnego źródła ciepła bez wątpienia przyczynia się do tego, by powietrze w naszym mieście było mniej zanieczyszczone. Na spotkanie zainteresowani mogą wziąć faktury za gaz i prąd, aby pracownicy firmy organizującej zbiorowe zakupy mogli wyliczyć ewentualne, wygenerowane oszczędności.

Magistrat podkreśla, że inicjatywa zbiorowego zakupu gazu i prądu ma charakter prywatny, a urząd zapewnia tylko komunikację firmy z mieszkańcami. Decyzja o przystąpieniu do zbiorowych zakupów leży po stronie indywidualnego odbiorcy.

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here