Stara plebania w Zawadzie Książęcej idzie pod młotek

19 czerwca po raz kolejny w Urzędzie Gminy Nędza odbędzie się przetarg na sprzedaż nieruchomości w Zawadzie Książęcej. Cena wywoławcza dawnej plebanii z działką o powierzchni 0,1582 ha wynosi 60 tys. zł.

 

- reklama -

 

Nieruchomość położona jest w Zawadzie Książęcej przy ulicy Raciborskiej. Działka jest zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie wolnostojącej – byłą plebanią. Nieruchomość jest wyposażona w urządzenia infrastruktury technicznej, takie jak: energia elektryczna, instalacja wodociągowa. Ścieki odprowadzane są do własnego szamba. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej. Otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i pola.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego położona jest w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy zagrodowej i usług.

Budynek mieszkalny ma powierzchnię użytkową ponad 143 m2 oraz budynek gospodarczy. Zaletą jest lokalizacja, nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej na trasie do Raciborza.

Zainteresowani nieruchomością muszą wpłacić wadium w wysokości 6 tys. zł  do 13 czerwca. Szczegóły dostępne są w BIP Urzędu Gminy Nędza w zakładce 'przetargi na mienie gminne’.

 

oprac. /mh/

fot. UG Nędza

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here