Ruszył budżet obywatelski 2017/2018

urząd miasta

W nowym rozdaniu każdy pełnoletni raciborzanin może złożyć jedną propozycję na projekt ogólnomiejski i jedną propozycję na projekt lokalny.

- reklama -

Od poniedziałku urząd miasta wystartował z nowym rozdaniem budżetu obywatelskiego. – Jeśli macie pomysły, dzięki którym miasto stanie się przyjaźniejsze, bardziej radosne, otwarte, przyjazne dla mieszkańców to jest wasz czas. Jeśli macie pomysł na to, by fajnie wydać pieniądze na inwestycje lub wydarzenie, które sprawią, że raciborzanie będą mieszkać w jeszcze lepszym miejscu, to jest wasz moment – zachęca magistrat.

Projekt może złożyć każdy mieszkaniec, który ukończył 18 rok życia. Może złożyć JEDNĄ propozycję na PROJEKT OGÓLNOMIEJSKI i JEDNĄ propozycję na PROJEKT LOKALNY. Jeśli pojawią się problemy w kwestii składania wniosków, urząd zaprasza do skorzystania z fachowej pomocy pracowników Wydziału Rozwoju, którzy rozwieją wszystkie wątpliwości. Za projektem musi stać przynajmniej 20 co najmniej 16 – letnich raciborzan. Propozycje można zgłaszać na stronie internetowej www.raciborz.pl w zakładce budżet obywatelski III edycja, a także w Urzędzie Miasta Racibórz. Wnioski można składać do 9 czerwca. Pierwsi chętni już odwiedzili Wydział Rozwoju.

/ps/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here