Zapaśnicy MKZ Unia Racibórz z kolejnymi medalami [ZDJĘCIA]

mkz unia raciborz

Cztery medale wywalczyli juniorzy i kadeci raciborskiej Unii podczas zawodów Międzynarodowego Pucharu Polski w zapasach w stylu klasycznym.

Kolejny sukces zawodników MKZ Unia Racibórz. Raciborscy zapaśnicy w miniony weekend wzięli udział w Międzynarodowym Pucharze Polski w zapasach w stylu klasycznym w kategorii juniorów i kadetów w Kostrzynie nad Odrą, gdzie zdobyli jeden srebrny i trzy brązowe medale.

W starszej grupie drugie miejsce wywalczył Filip Petrończak w kategorii do 60 kg. Wygrał Pavel Chaikouski z Białorusi. Mateusz Szewczuk, również junior, zajął piąte miejsce w wadze 66 kg. W rywalizacji kadetów na trzecim miejscu znaleźli się: Gracjan Głogiewicz (69 kg), Filip Świerczewski (69 kg) i Tomasz Wawrzyńczyk (100 kg). Na piątym miejscu zawody ukończył Mariusz Tochwin (69 kg), a Michał Michniewicz (54 kg) zajął dziewiąte miejsce.

- reklama -

W klasyfikacji drużynowej kadeci Unii Racibórz zajęli trzecie miejsce. Wygrał zespół Białorusi, a drudzy byli Czesi. Trenerami młodzieży MKZ Unia Racibórz są Ryszard Wolny i Piotr Szczeponiok.

fot. MKZ Unia Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here