Koniec ze Świerczewskim i innymi. Kuźnia Raciborska przystępuje do dekomunizacji [ZDJĘCIA]

świerczewskiego

Zgodnie z sejmową ustawą, na wieczną niepamięć mają zostać skazani następujący patroni ulic: Paweł Finder, Małgorzata Fornalska, Janek Krasicki, Marceli Nowotko i Karol Świerczewski.

- reklama -

Burmistrz Kuźni Raciborskiej Paweł Macha ogłosił przeprowadzenie konsultacji społecznych dotyczących zmiany nazw ulic na terenie jednostki pomocniczej Osiedle Nr 1 w Kuźni Raciborskiej. Ich przedmiotem jest poznanie opinii mieszkańców w sprawie proponowanych nowych nazw dla ulic: Findera, Małgorzaty Fornalskiej, Janka Krasickiego, Nowotki, Karola Świerczewskiego.

Konsultacje będą przeprowadzone w formie bezpośredniego spotkania z mieszkańcami jednostki pomocniczej Osiedle Nr 1 w Kuźni Raciborskiej, prowadzonego w sposób umożliwiający składanie wniosków i uwag.

Spotkanie konsultacyjne odbędzie się 8 czerwca 2017 r. o godzinie 16:30 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej. W trakcie spotkania będzie możliwość zapoznania się z materiałami dotyczącymi sprawy będącej przedmiotem konsultacji oraz uzyskania dodatkowych wyjaśnień. Konsultacje będą polegały na składaniu przez mieszkańców wniosków i uwag, w formie pisemnej, w sprawie nadania nowych nazw ulicom.

Po zakończeniu konsultacji społecznych zostanie sporządzony raport z przebiegu i wyniku konsultacji społecznych, który zostanie podany do publicznej wiadomości w ciągu 7 dni od dnia spotkania konsultacyjnego.

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here