Pijany kierowca autobusu zatrzymany

0
Policja Racibórz: Bezpieczne święta

Informacja przekazana przez świadka doprowadziła do zatrzymania pijanego kierowcy. 46-letni mężczyzna miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą mu nawet 2 lata więzienia.


Dzięki obywatelskiej postawie świadka raciborscy policjanci  zatrzymali nietrzeźwego kierowcę autobusu. Świadek powiadomił dyżurnego raciborskiej policji, że w rejonie Placu Długosza w Raciborzu porusza się autobus, którego kierowca prawdopodobnie jest nietrzeźwy.  Dyżurny niezwłocznie na miejsce wysłał stróży prawa, którzy około godziny 20.20 w Raciborzu na Placu Długosza zauważyli i zatrzymali pojazd. Mundurowi natychmiast potwierdzili przypuszczenie zgłaszającego, gdyż zatrzymany 46-letni mieszkaniec Raciborza po przebadaniu alkomatem w organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu. “Nie reagujesz akceptujesz” przynosi wymierne rezultaty i przestępcy nie mogą czuć się bezkarni. Dzięki wzorowej postawie świadka, który szybko przekazał informację mundurowym nie doszło do tragedii.

- reklama -

Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu  insp. Łukasz Krebs w podziękowaniu za wzorową postawę  na ręce świadka, który szybko powiadomił policję w Raciborzu o nietrzeźwym kierowcy składa serdeczne podziękowania wyrażając  jednocześnie podziw dla jego  odwagi i tego ze nie pozostał obojętny i zareagował.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here