„IV Czym Nędza bogata!” – rodzinny piknik na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA]

zamek piastowski

Powoli staje się tradycją, że gmina Nędza wiosną promuje się n a raciborskim zamku.

- reklama -

Występy zespołu folklorystycznego „Łężczok”, „Hymn” Nędzy w wykonaniu koła emerytów, koncert zespołu FM z Rybnika, występ Stowarzyszenia Gospodyń „SIDZINIANKI” z Bystrej-Sidziny, koncert Orkiestry Dętej Gminy Nędza, świetne jedzenie, warsztaty i atrakcje dla dzieci – te i inne atrakcje czekały na uczestników czwartego rodzinnego pikniku „Czym Nędza bogata!”, który odbył się w sobotę 3 czerwca 2017 r. na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu.

Na uczestników czekały jeszcze m. in. takie atrakcje jak – warsztaty recyklingowe, animacje dla dzieci, warsztaty szczudlarskie, balony, malowanie twarzy, bogata gastronomia oraz fireshow. Na imprezę zaprosiła Gmina Nędza, Gminne Centrum Kultury oraz Zamek Piastowski w Raciborzu.

/ps/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Pani Wójt Iskała Anna kiedy będzie kanalizacja ściekowa w Gminie!Najbardziej zaniedbany temat w powiecie ,Nie skorzystano z oczyszczalni ścieków w Raciborzu,nie ma gminnej oczyszczalni ścieków ,nie ma kanalizacji sanitarnej w Nędzy w większości Gminy,ale Pani Wójt Iskała Anna zadowolona,bo kadencja się kończy i będzie chwała na gminie!?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here