Plebiscyt „Filar Ziemi Raciborskiej”. Trwa przyjmowanie zgłoszeń

Racibórz: Plebiscyt

Zaszczytne statuetki „Filar Ziemi Raciborskiej” są przyznawane firmom, instytucjom i osobom fizycznym, które przyczyniają się zarówno do gospodarczego, jak i społecznego rozwoju Raciborza i całego powiatu.

Przyjmowanie zgłoszeń kandydatur do nagrody „Filar Ziemi Raciborskiej” trwa tylko do 19 czerwca br. Wymagane dokumenty można składać w sekretariacie Raciborskiej Izby Gospodarczej, przy ul. Batorego 7 (I piętro). V Międzynarodowa Gala odbędzie się już we wrześniu.

- reklama -

Statuetki „Filar Ziemi Raciborskiej” zostaną wręczone tym przedsiębiorstwom, które szczególnie wyróżniły się swoją działalnością w 2016 roku. Wizerunek otrzymanej nagrody może być wykorzystywany przez laureatów podczas imprez wystawienniczych czy targowych, różnych akcji promocyjnych, na papierze firmowym, w folderach, katalogach i innych formach materiałów marketingowych.

Szczegółowe informacje na temat „Filaru Ziemi Raciborskiej” dostępne są na stronie www.rig-raciborz.pl, w zakładce „Programy” (tam również znajduje się regulamin dotyczący zasad zgłaszania firm w poszczególnych kategoriach). Organizatorem wydarzenia jest Raciborska Izba Gospodarcza, Cech Rzemiosł Różnych w Raciborzu, Prezydent Miasta Racibórz oraz Starosta Raciborski.

———

Raciborska Izba Gospodarcza

Raciborska Izba Gospodarcza jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą, która powstała 03.09.1990 r. RIG wspiera wszelkie inicjatywy służące rozwojowi gospodarczemu, tworzy warunki współpracy w kraju i za granicą.
Izba reprezentuje jednostki gospodarcze wobec władz samorządowych, urzędów i instytucji.

Na podstawie inf. nadesłanej
/k/
Na zdjęciu: Laureaci ubiegłorocznej gali „Filar Ziemi Raciborskiej”.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here