III Rafako Półmaraton. Beczka raciborskiego dla najliczniejszej grupy biegowej

7 tys. zł – tyle wynosi łączna pula nagród finansowych dla 6 najszybszych biegaczy III Rafako Półmaraton Racibórz.

- reklama -

Trzecia edycja Rafako Półmaraton odbędzie się 27 sierpnia. Łączna pula nagród finansowych dla 6 najszybszych biegaczy wynosi 7 tys. zł. Z czego zwycięzca otrzyma czek o wartości 2 tys. zł. Najszybsi biegacze dostaną także pamiątkowe puchary. Wzorem poprzednich edycji dla wszystkich biegaczy startujących w półmaratonie przewidziano konkurs promujący miasto, w którym do wygrania będzie samochód Toyota Aygo. Nagrody przewidziano również dla najszybszych raciborzan (kobiet i mężczyzn) oraz energetyków i pracowników oświaty.

Team, który najliczniej stawi się na linii mety, a jego zawodnicy ukończą bieg w zakładanym czasie otrzyma 50-litrową beczkę piwa z Raciborskiego Browaru Zamkowego, niezwykle cenionego przez amatorów złocistego trunku z całej Polski. – Jest o co walczyć, więc nie ma co zwlekać z wpisaniem się na listę startową sierpniowego biegu: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2891 – zachęcają do udziału organizatorzy.

Należy pamiętać, że każdy zawodnik, który pomyślnie ukończy bieg w regulaminowym czasie otrzyma ostatnią z 4 części medalu projektu 4Biegi Racibórz.

Trzecia edycja Rafako Półmaraton odbędzie się 27 sierpnia.

Fot. Rafako

publ. /j/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here