Toyota AYGO wśród nagród PÓŁMARATONU RAFAKO

półmaraton

Wyjątkowy bieg zasługuje na wyjątkowe nagrody. W tym roku, wśród nagród znajdzie się samochód TOYOTA AYGO. Po tę fantastyczną nagrodę może sięgnąć każdy, kto ukończy bieg w określonym czasie i weźmie udział w naszym małym quizie wiedzy o Raciborzu.

- reklama -

Racibórz wypracował u siebie jeden z najlepszych biegów masowych w całym regionie. Mimo dopiero kilku edycji nasz RAFAKO PÓŁMARATON zasłużył już sobie na uznanie ze strony zawodników, kibiców, którzy jak nigdzie indziej tłumnie wylegają na ulice, by obserwować zmagania sportowców i branżowych mediów. Podnosi się nasz entuzjazm, profesjonalne i kreatywne podejście do organizacji i nigdzie indziej nie spotykanego ducha, który sprawia, że RAFAKO PÓŁMARATON to naprawdę ważne wydarzenie sportowe, przy którym żyje całe miasto.

Wyjątkowy bieg zasługuje na wyjątkowe nagrody. W tym roku, wśród nagród znajdzie się samochód TOYOTA AYGO. Po tę fantastyczną nagrodę może sięgnąć każdy, kto ukończy bieg w określonym czasie i weźmie udział w naszym małym quizie wiedzy o Raciborzu. Więc pamiętajcie 21 kilometrów z małym hakiem, fantastyczna publiczność, 27 sierpnia i „Toyota przepiękna aż strach”…

Szansę wygrania toyoty aygo będzie miał każdy, kto pomyśle ukończy całą trasę półmaratonu w zakładanym przedziale czasowym oraz prawidłowo odpowie na konkursowe pytanie. Wcześniej oczywiście należy zapisać się na bieg – https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2891 – i uiścić opłatę startową. Kupon z pytaniem uczestnik otrzyma w trakcie odbioru pakietu startowego.

Tegoroczna edycja półmaratonu zapowiada się wspaniale, więc nie ma na co czekać, tylko czym prędzej wypełnić formularz startowy.

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here