Kino Kobiet w kinie Helios. Wygraj wejściówki

Czym chata bogata kino Helios Kędzierzyn

Tym razem będzie można zobaczyć film „Czym chata bogata”. Pisarz-celebryta nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę…

- reklama -

 

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na pokaz filmu „Czym chata bogata” w ramach cyklu Kino Kobiet. Jak co miesiąc nie zabraknie dodatkowych atrakcji i konkursów z nagrodami. – Zabierzcie koleżanki, sąsiadki, mamę, siostrę i wybierzcie się na seans Kina Kobiet! W lipcu ze względu za film „Czym chata bogata” oraz sezon wakacyjny będzie międzynarodowo. Dziewczyny, o jakim kraju marzycie na wyjazd wakacyjny? Pokażcie nam to w swoich stylizacjach. Włochy, Francja, Anglia a może Polska? Liczymy na Waszą pomysłowość i wyobraźnię! – organizatorzy zapraszają do udziału.

W środę, 19 lipca, o godzinie 18:30 w ramach cyklu Kino Kobiet Helios zaprasza na pokaz filmu „Czym chata bogata”.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki. Aby je zdobyć należy należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Kiedy obchodzimy Dzień Kobiet? Odpowiedzi należy wysłać do poniedziałku – 17 lipca – do godziny 22.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: „Czym chata bogata”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

oprac. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here