Bezpłatne zajęcia Akademii Fitness na boisku SP4 [WIDEO]

Akademia Fitness

Fitness dla Zdrowia – zajęcia na świeżym powietrzu. W programie m.in. Zdrowy Kręgosłup oraz Latino After Party z DJ. 

- reklama -

W sobotę, 26 sierpnia, czyli w przeddzień III RAFAKO Półmaratonu Racibórz, odbędzie się Fitness dla Zdrowia organizowany przez Akademię Fitness. Darmowe zajęcia na świeżym powietrzu rozpoczną się o godz. 17.00 Treningiem Obwodowym, o tej samej godzinie odbędzie się również Pilates Baby.

Na godz. 18.30 zaplanowano zajęcia Zdrowy Kręgosłup, a o godz. 19.00 rozpocznie się Latino After Party z DJ.

Akademia Fitness

– Zajęcia są darmowe, nie trzeba się wcześniej na nie zapisać. Wystarczy zabrać strój sportowy, wygodne buty i ręcznik. Dodatkowo każdy uczestnik zajęć otrzyma bon na pomiar analizatorem Tanita. Rozdawane będą również talony na lody oraz nagrody niespodzianki – zachęcają do udziału Joanna i Marek Armatys, właściciel Akademii Fitness.

W trakcie treningów, najmłodsi spędzą czas z animatorkami Crazy Clubu. Uczestnicy wydarzenia będą mogli również skorzystać z bezpłatnych masaży sportowych i relaksacyjnych, o które zadbają fizjoterapeuci z gabinetu RehaFix, a także napić się raciborskiej wody ZWiK. Od godz.17.00 będzie można zakupić przysmaki Lodziarni pod Orzechem oraz dania serwowane przez restaurację Fanaberie smaków.

Akademia Fitness

Fot. Akademia Fitness

Czytaj również: III Rafako Półmaraton

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here